Gdańsk
Makowski Maksymilian
Makowski
Maksymilian
Polski Związek Squasha   OPEN
licencja #028752
Aktualna pozycja
52
Ostatnia zmiana 2
Najlepsza pozycja 52
11.10.2021
Notowany od 02.05.2016
Polski Związek Squasha   OU19
licencja #028752
Aktualna pozycja
6
Ostatnia zmiana
Najlepsza pozycja 2
02.11.2020
Notowany od 25.12.2017
Polski Związek Squasha   OU13
licencja #028752
Pierwsze notowanie
11.05.2015
  Najlepsza pozycja
23.11.2015
50
Ostatnia pozycja
30.11.2015
52
2
Polski Związek Squasha   OU15
licencja #028752
Pierwsze notowanie
21.09.2015
  Najlepsza pozycja
06.11.2017
13
Ostatnia pozycja
4.12.2017
15
Polski Związek Squasha   OU17
licencja #028752
Pierwsze notowanie
19.10.2015
  Najlepsza pozycja
14.10.2019
8
Ostatnia pozycja
2.12.2019
11
2
Wygranych
meczów
Przegranych
46 54
131
setów
162
2282
punktów
2575
razem na korcie
Porównaj!
vs
Scout Sport
Super Mario Bros Challenge 35'tka Mariusza
11.09.2021, Częstochowa
11:3 3:11 6:11
1:2
11:5 11:4
2:0
12:10 11:7
2:0
13:15 8:11
0:2
11:7 12:10
2:0
Wrocław Squash Club
DMP Betard 2021
24.06.2021, Wrocław
2:11 7:11
0:2
11:7 5:11 8:11 11:8 9:11
2:3
11:4 11:5 11:6
3:0
11:8 17:15 10:12 8:11 11:8
3:2
4:11 5:11 5:11
0:3
4:11 5:11 7:11
0:3
Squash Point
Druk Service Cup 2021 kat. B+
21.05.2021, Bydgoszcz
9:11 11:5 11:6
2:1
5:11 13:15
0:2
11:9 14:12
2:0
6:11 8:11
0:2
11:1 11:4
2:0
Stacja Squash
Novoferm Junior Squash Cup 2021
24.04.2021, Poznań
12:14 11:9 6:11 7:11
1:3
9:11 6:11 5:11
0:3
11:9 11:6 11:5
3:0
Stacja Squash
Turniej kat.B+ UNA PALONA Abram Team vol.3
20.02.2021, Poznań
11:8 4:11 7:11
1:2
WO
2:0
11:8 11:13 9:11
1:2
5:11 6:11
0:2
11:1 11:7
2:0
Wrocław Squash Club
Urodzinowe B0 Bartka Fijaka na grubo: gotówka + bufet
29.01.2021, Wrocław
WO
2:0
12:10 13:11
2:0
6:11 4:11
0:2
11:3 11:2
2:0
11:7 8:11 9:11
1:2
11:6 11:9
2:0
Squash Pomorze
18stka MAKSA !! Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 2
5:11 11:9 7:11 11:3 12:14
2:3
11.09.2021, Scout Sport, Częstochowa
10
21.05.2021, Squash Point, Bydgoszcz
11
24.04.2021, Stacja Squash, Poznań
4
20.02.2021, Stacja Squash, Poznań
14
29.01.2021, Wrocław Squash Club, Wrocław
21
19.12.2020, Squash Pomorze, Pomorze
4
12.12.2020, Stacja Squash, Poznań
12.12.2020, Stacja Squash, Poznań
27.11.2020, 11punkt, Poznań
47
13.11.2020, Wrocław Squash Club, Wrocław
37
8.08.2020, Squash OK, Katowice
15
13.06.2020, 11punkt, Poznań
15
7.03.2020, 11punkt, Poznań
19
6
8.02.2020, Enjoy, Bielsko-Biała
4
11.01.2020, Racquet, Kraków
5
28.12.2019, KORTY LESZNO, Leszno
27.12.2019, 11punkt, Poznań
6
14.12.2019, Stacja Squash, Poznań
6
29.11.2019, Squash Point, Bydgoszcz
45
8.11.2019, Racquet, Kraków
40
2.11.2019, Squash Point, Bydgoszcz
23
31.08.2019, Śląski Squash, Śląsk
29
7.06.2019, Mistrzostwa Polski 2019, Wrocław
15
19.04.2019, 11punkt, Poznań
18
11
16.02.2019, Enjoy, Bielsko-Biała
13
15.12.2018, Squash Point, Bydgoszcz
7
15.12.2018, Squash Point, Bydgoszcz
5
3.11.2018, Squash Point, Bydgoszcz
35
13.10.2018, Squash Point, Bydgoszcz
19
13.10.2018, Squash Point, Bydgoszcz
6.10.2018, Squash Korona, Kielce
11
6.10.2018, Squash Korona, Kielce
6.10.2018, Squash Korona, Kielce
15.09.2018, 11punkt, Poznań
5
1.06.2018, Squash Korona, Kielce
19
8
6
10.03.2018, Squash Korona, Kielce
14
27.01.2018, I'm Fit, Łódź
4
27.01.2018, I'm Fit, Łódź
12
30.12.2017, Squash Up, Zielona Góra
10
23.12.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
11
23.12.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
16.12.2017, Scout Sport, Częstochowa
17
16.12.2017, Scout Sport, Częstochowa
4
25.11.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
28.10.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
15
28.10.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
B+
7.10.2017, 11punkt, Poznań
7.10.2017, 11punkt, Poznań
9
30.09.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
16.09.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
12
12.11.2016, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
15.10.2016, Stacja Squash, Poznań
B+
INTEL, III runda, Grupa 1 4
17.04.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
2
INTEL, II runda, Grupa 1 5
10.04.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
1
INTEL, I runda, Grupa 1 4
3.04.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
1
INTEL, XII runda, Grupa 1 5
27.03.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
3
INTEL, X runda, Grupa 1 5
13.03.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
3
INTEL, IX runda, Grupa 1 5
6.03.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
1
27.02.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
3
INTEL, VII runda, Grupa 1 5
20.02.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
2
INTEL, VI runda, Grupa 1 5
13.02.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
4
INTEL, III runda, Grupa 1 5
23.01.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
3
INTEL, II runda, Grupa 1 5
16.01.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
3
INTEL, I runda, Grupa 1 5
9.01.2018, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
3
12.12.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
5
28.11.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
3
INTEL, V kolejka, Grupa B 4
24.10.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
6
17.10.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
4
10.10.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
2
3.10.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
1
INTEL, I kolejka, Grupa A 5
26.09.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
4
13.06.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
8
INTEL, 6.06.2017, Grupa 1 5
6.06.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
5
30.05.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
1
23.05.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
5
16.05.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
2
12.05.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
5
25.04.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
4
11.04.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
4
4.04.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
5
INTEL, 9 kolejka, Grupa 1 5
28.03.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
5
INTEL, 8 kolejka, Grupa 1 5
21.03.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
3
INTEL, 7 kolejka, Grupa 2 5
14.03.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
1
INTEL, 6 kolejka, Grupa 2 5
7.03.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
3
INTEL, 5 kolejka, Grupa 1 5
28.02.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
4
INTEL, 4 kolejka, Grupa 1 5
21.02.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
4
INTEL, 3 kolejka, Grupa 1 7
14.02.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
2
INTEL, 2 kolejka, Grupa 2 5
7.02.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
2
INTEL, 5 kolejka, Grupa 3 5
12.01.2017, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
1
INTEL, 4 kolejka, Grupa 1 5
28.12.2016, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
4
INTEL, 3 kolejka, Grupa 2 5
22.12.2016, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
1
INTEL, 2 kolejka, Grupa 3 5
15.12.2016, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
1
INTEL, 1 kolejka, Grupa 3 5
8.12.2016, Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk
1
Brak publicznych sparingów gracza. Umów się z nim przez aplikację mobilną!
Brakuje wyniku? Spytaj organizatora wydarzenia.